MENU

Young Film Camp

Příměstský tábor festivalu Young Film Fest a Kina Kavalírka

Young Film Camp

Příměstský tábor

Věk: 11-13 let (14 let po dohodě)

Cena: 3200 Kč (obědy v ceně)

Kde: Kino Kavalírka (Plzeňská 210, Praha 5)

Termín: 11. - 15. 7. 2022, od 9 do 18 hodin (dobrovolné přespání v kině z 13. na 14. 7.)

Zakončení pro rodiče, kamarády a veřejnost: v 18 hodin v pátek 15.7. v Kině Kavalírka

Maximální počet studentů: 15

Kontakt: kruton@krutonfilm.cz

 

 

Filmový příměstský tábor Young Film Camp hledá mladé nadšence, kteří mají zájem o film a umění. Napíšeme, natočíme a sestříháme krátký film. Ukážeme si různé způsoby vyprávění kamerou i psaní scénáře. Dojde i na divnotéku (divnou diskotéku) v kině. Během pěti dnů budeme mít celé kino pro sebe. Budeme koukat na filmy a povídat si o nich.

Young Film Camp je příměstský tábor festivalu Young Film Fest. Klademe si za cíl kombinovat film, zábavu a rozvoj kritického myšlení. Hledáme studenty, kteří chtějí věci poznávat a zkoušet. Nabízíme lektory, kteří berou studenty jako partnery v diskusi.

Vedoucím YFC je Filip Kršiak, jinak ředitel kina a festivalu Young Film Fest. Filip dokonce dostal papír, že je oficiálně cerfitikovaný vedoucí táborů a zdravotník. A taky už vede filmové tábory patnáct let.

 

Jak probíhá proces přihlášky a platba?

Stáhněte si tento formulář a odpovězte upřímně a poctivě na naše otázky + připojte ukázku tvorby účastníka (např. povídku, film, video, výtvarné dílo, foto). Po přijetí přihlášky vás kontaktujeme (průměrná reakce trvá cca týden) a informujeme vás o volných kapacitách a detailech platby. Platbu je potřeba provést do dvou týdnů od potvrzení volné kapacity, v jiném případě může být dána přednost jinému uchazeči.

V rámci projektu nabízíme sociální stipendium se slevou až do výše 70% z původní ceny. Posouzení tohoto stipendia je zcela individuální. Záleží především na doložitelné motivaci nadaného studenta (nikoliv rodiče). V takovém případě se naši lektoři se studentem rádi potkají osobně a chvilku si budou povídat o filmech a umění. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailu.