MENU

Program pro rodiče | online

23.–25. 4. 2021 | Rodič jako vzor

PŘIHLAS SE

Vzdělejte se v audiovizi!

Jste rodičem studentů ve věku 12-17 let a rádi byste lépe porozuměli audiovizuální produkci v médiích, na sociálních sítích, ve filmech a televizních pořadech, které jsou děti a mládež neustále vystavováni?

Program pro rodiče se specializuje na audiovizuální výchovu a rozvoj audiovizuálního vzdělávání. Zájemci se mohou zapojit do speciální online debaty s Martinem Mikyskou alias Mikýřem, který se ve svém internetovém pořadu Mikýřova úžasná pouť internetem věnuje nejen známým youtuberům a tiktokerům, ale i hercům, zpěvákům nebo politikům a jejich působení a vlivu na sociálních sítích. Pro rodiče, kteří chtějí do světa audiovizuální tvorby nahlédnout hlouběji, je připraven dvoudenní střihový workshop, ve kterém se v rámci individuálních setkání se zkušenou lektorkou dozví základy práce ve střihu spolu s nenáročným teoretickým základem filmové skladby.

Debata s Mikýřem je přístupná všem zájemcům zdarma online. Pro účast na online střihovém workshopu je nutné se předem bezplatně registrovat.

 

Za podpory

Program

Kliknutím sem se připojíte...┃18:00

Dětství, dospívání, rodičovství a k tomu všemu jako bonus internet. To budou témata našeho podvečerního vysílání, ve kterém se podíváme pod pokličku toho, jak se rodí internetové hvězdy.

Jak rozumět filmu?

Pronikněte do tajů fungování filmu! Dvoudenní workshop střihu.

O projektu

Visegrad Young Film Days

Program pro rodiče Young Film Festu je součástí projektu Visegrad Young Film Days.