MENU

RODIČ JAKO VZOR

Program pro rodiče | Vzdělejte se v audiovizi!

VIDEO

Vzdělejte se v audiovizi!

Program pro rodiče se specializuje na audiovizuální výchovu a rozvoj audiovizuálního vzdělávání a je součástí projektu Visegrad Young Film Days, který se zaměřuje se na rozvoj audiovizuálního vzdělávání v krajinách visegradského regionu. Je určen pro rodiče studentů ve věku 12-17 let, kteří by rádi lépe porozuměli audiovizuální produkci v médiích, na sociálních sítích, ve filmech a televizních pořadech, jimž jsou děti a mládež neustále vystavováni.

V rámci dubnového programu pro rodiče se zájemci mohli zapojit do speciální online debaty s Martinem Mikyskou alias Mikýřem, který se ve svém internetovém pořadu Mikýřova úžasná pouť internetem věnuje nejen známým youtuberům a tiktokerům, ale i hercům, zpěvákům nebo politikům a jejich působení a vlivu na sociálních sítích. Pro rodiče, kteří chtějí do světa audiovizuální tvorby nahlédnout hlouběji, byl připraven dvoudenní střihový workshop, ve kterém se v rámci individuálních setkání se zkušenou lektorkou dozvěděli základy práce ve střihu spolu s nenáročným teoretickým základem filmové skladby.

 

Za podpory

Program

Kliknutím sem se připojíte...┃18:00

Dětství, dospívání, rodičovství a k tomu všemu jako bonus internet. To budou témata našeho podvečerního vysílání, ve kterém se podíváme pod pokličku toho, jak se rodí internetové hvězdy.

Jak rozumět filmu?

Pronikněte do tajů fungování filmu! Dvoudenní workshop střihu.

O projektu

Visegrad Young Film Days

Program pro rodiče Young Film Festu je součástí projektu Visegrad Young Film Days.