MENU

Young Film Fest PRAHA | 12–14 let

neděle 23. 8. 2020
DOX - Centrum současného umění

Staň se součástí nadupaného filmového dne! Hledáme 50 porotců, kteří rozhodnou o nejlepším filmu roku. Kromě filmů se můžeš těšit na profesionální workshopy, a ty si můžeš vybrat 2, kterých se budeš chtít zúčastnit.

 

Pozor! Tvá přihláška se stává platnou až po zaplacení poplatku 150 Kč prostřednictvím GoOut (v částce je započítána strava a pitný režim na celý den).

 

Zaplatit můžeš ZDE.

 

 

WORKSHOPY, ze kterých si můžeš vybrat

 

Hudební stylizace

 

Zvuk, ruch, hudba. Na workshopu hudební stylizace si vyzkoušíme nahrát a zpracovat zvukový materiál. Účastníci si vyberou videoukázku, ke které vytvoří hudební doprovod. S pomocí hudebních nástrojů, zvukových předmětů a mikrofonů si nahrajeme zvuky, melodie, nebo hudební vzorky, které následně budeme dále upravovat digitálně. V programu Pro Tools nahraný zvukový materiál složíme ve výslednou hudebně-ruchovou kompozici, kterou si společně poslechneme a zhodnotíme.

 

 

Filmový střih

 

Filmový střihač je ten, kdo tě dokáže skvěle sestříhaným trailerem nalákat i na tu největší blbost, nebo šikovným střihem zachránit i ten nejnudnější film. Nauč se základní pravidla střihu, sestříhej svůj vlastní trailer.

 

 

Tanec a film

 

Vyjádři se! Na tomto workshopu se inspirujeme promítaným filmem a jeho nejlepší momenty vyjádříme pohybem. Společně ty momenty vyjádříme hrou a improvizací. Na konci vytvoříme krátkou taneční strukturu.

 

---

 

 

PŘIHLÁŠKA